Ulaşım Hizmetleri

TED Trabzon Koleji’nde ulaşım hizmetleri konusunda uzman servis işletmeleri ile çalışılmaktadır. Okul servisleri, uzman şoför ve refakatçi ile emniyet-düzen-özen ilkeleri esaslarına göre, öğrencilerin ulaşımlarını zaman kaybı yaşatmaksızın sağlamaktadır. Öğrencilerimiz merkez ve ilçelere yeni, konforlu, temiz, bakımlı, emniyet kemerli, ısıtma ve soğutma sistemleri yanı sıra, ilkyardım seti, trafik seti yangın söndürme gibi mecburi teçhizatın eksiksiz, kullanılmaya hazır bulunduğu modern araçlarla taşınmaktadır.

Öğretim yılı başında serviste mevcut öğrencilerin veli adı ve telefon numaralarının bulunduğu listeler servis sorumlusu şoför ve/veya refakatçiye, servis görevlilerinin iletişim bilgileri de velilere bildirilmektedir. Okula gidiş gelişlerde zaman kaybı olmaması ve servis içi düzenin sağlanması için hazırlanmış bulunan ‘Servis Kuralları’ listesi öğrencilerle paylaşılmaktadır. Her eğitim öğretim döneminde tüm şoför ve refakatçiler ‘Otobüs Şoförleri ve Refakatçiler için Trafikte Güvenli Sürüş ve Seyahat Eğitimi’ almaktadırlar.
Öğrencilerimizin okula ulaşımı Reisler Nakliyat Turizm İnşaat Temizlik Ve Organizasyon Hiz. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır.

Öğrencilerimize okula geliş ve gidişlerinde güvenli ve kaliteli yolculuk anlayışını benimsemiş servis personeli hizmet verir. Tüm servis araçlarında, özel eğitim almış bir sürücü ve bir hostes bulunur.Araçlarda kullanılan Serviscell uyguluması sayesinde, öğrencilerimizin güzergah ve okula geliş gidiş saatleri hakkında velilerimize SMS ile bilgilendirme yapılır. Öğretim yılı başında serviste mevcut öğrencilerin veli adı ve telefon numaralarının bulunduğu listeler servis sorumlusu şoför ve/veya refakatçiye, servis görevlilerinin iletişim bilgileri de velilere bildirilmektedir.

Servis Şirketi Bilgileri

REİSLER Nakliyat Turizm İnşaat Temizlik Ve Organizasyon Hiz. Ltd. Şti.

Ercan BEKİRCAN : 0530 477 00 46

Adres: Merkez : Demirkırlar iş merkezi C blok No : 6
Değirmendere / TRABZON


Şube 1 :
2 nolu Beşirli mah. Devlet Sahil Yolu Caddesi Okman Apartmanı
No : 192 / B TRABZON

Şube 2 :
Yukarı mumcu caddesi ERZURUM
Tel : (0) 462 230 28 98 - 99
Ofis Gsm : (0) 553 209 53 75
Gsm : (0) 532 604 29 39
E-mail : [email protected]
Atatürk

Ansolon