Duyurular

22 Şubat 2024

2023 – 2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul sporları Federasyonu Yüzme Yıldızlar Grup Müsabakaları

2023 – 2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu yüzme yıldızlar grup müsabakalarinda, Elifnaz Hacısalihoğlu 50mt. kelebek yarışında , 50mt. Serbest yarışında ve 50 […]
22 Şubat 2024

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul sporları Federasyonu Gençler Karate Grup Müsabakaları

2023-2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Gençler Karate grup müsabakalarında okulumuz 11 sınıf öğrencilerinden Almina KELEŞ 3. olup okulumuzu Türkiye finallerinde temsil etme […]
15 Şubat 2024

TED TRABZON KOLEJİ FIRTINA GİBİ

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkek Basketbol müsabakalarında Trabzon’da tüm rakiplerini geride bırakarak Ardahan’da oynanan grup müsabakalarında Trabzon’u temsil etme hakkı kazanan TED Trabzon Koleji […]
15 Şubat 2024

TED Eskişehir Koleji tarafından TED okulları arasında bu yıl dokuzuncusu düzenlenen” Bana bir yüzyıl anlat, içinde Cumhuriyet olsun“ konulu Karikatür Yarışması

TED Eskişehir Koleji tarafından TED okulları arasında bu yıl dokuzuncusu düzenlenen” Bana bir yüzyıl anlat, içinde Cumhuriyet olsun“ konulu karikatür yarışmasında mansiyon ödülüne layık görülen okulumuzun […]
31 Ocak 2024

TED Trabzon Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı

2024 TED Okulları Giriş ve Bursluluk Sınavı başvuru kılavuzu için aşağıdaki linke tıklayınız. TOGS 2024 11 Şubat 2024 Sınav Başvuru Kılavuzu TOGS 2024 Sınav Başvuru Sistemi […]
31 Ocak 2024

TED Eskişehir Koleji tarafından TED okulları arasındadüzenlenen ” Bana bir yüzyıl anlat, içinde Cumhuriyet olsun“  konulu Karikatür Yarışması

TED Eskişehir Koleji tarafından TED okulları arasında bu yıl dokuzuncusu düzenlenen       ” Bana bir yüzyıl anlat, içinde Cumhuriyet olsun“  konulu karikatür yarışmasında ikincilik ödülüne […]
31 Ocak 2024

Okulumuz 10. sınıf öğrencilerinden Mert TOPALOĞLU, WCEP Öğrenci Değişim Programı ile gittiği Kanada’da Westcastle Kayak Kulübü Alberta Alpine Ligi (U16) Yarışları

Okulumuz 10. sınıf öğrencilerinden Mert TOPALOĞLU, WCEP Öğrenci Değişim Programı ile gittiği Kanada’da Westcastle Kayak Kulübü adına 19 – 21 Ocak 2024 tarihlerinde katıldığı Alberta Alpine […]
31 Ocak 2024

TÜBiTAK MAM Kutup Araştırmaları Enstitüsü ile Bilim ve Toplum Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kutuplarda Bilim” temalı Resim Yarışması

TÜBiTAK MAM Kutup Araştırmaları Enstitüsü ile Bilim ve Toplum Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kutuplarda Bilim” temalı resim yarışmasında Türkiye üçüncüsü olan okulumuz 11. sınıf […]
31 Ocak 2024

2023-2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Küçük kızlar Eskrim İl Birinciliği Müsabakaları

2023-2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Küçük kızlar Eskrim il birinciliği müsabakalarında okulumuz 5. sınıf öğrencilerinden Emine Nihan AKYÜZ il birincisi olmustur. Öğrencimizi […]
31 Ocak 2024

2023-2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Gençler Karate İl Birinciliği Müsabakası

2023-2024 Eğitim -Öğretim yılı Okul sporları federasyonunun düzenlemiş olduğu Gençler Karate il birinciliği müsabakalarında okulumuz 11 sınıf öğrencilerinden Almina KELEŞ il birincisi olup okulumuzu Türkiye finallerinde […]
Atatürk

Ansolon