Etüt Saatleri

 

 

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

TED TRABZON ÖZEL ORTAOKULU HAFTALIK ETÜT PROGRAMI

 

DERS

 

SINIF

 

GÜNLER

 

SAAT

 

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

 

TÜRKÇE

 

5

 

Pazartesi -Çarşamba

 

16.30-17.05

 

Begüm ÖZÇELİK

 

MATEMATİK

 

5

 

Salı-Çarşamba-Perşembe

16.30-17.05  

Dilek YILMAZ

 

FEN BİLİMLERİ.

 

5

 

Çarşamba

16.30-17.05  

Tuğba REİS/Funda SÜLEYMANAĞAOĞLU

 

SOSYAL BİL..

 

5

 

Salı-Çarşamba

16.30-17.05  

Ebru ALTUNSOY

 

İNGİLİZCE

 

5

 

Salı-Çarşamba-Perşembe

16.30-17.05  

Ayşegül TOMRUK

 

TÜRKÇE

 

6

Perşembe-Cuma 16.30-17.05  

Sıla CAN ERDOĞAN(Perşembe)-Begüm ÖZÇELİK(Cuma)

 

MATEMATİK

 

6

 

Pazartesi –Çarşamba-Perşembe

16.30-17.05  

Özge PINAOĞLU

 

FEN BİLİMLERİ.

 

6

 

Salı-Cuma

16.30-17.05  

Tuğba REİS

 

SOSYAL BİL.

 

6

 

Pazartesi

16.30-17.05  

Ebru ALTUNSOY

 

İNGİLİZCE

 

6

 

Pazartesi-Salı-Cuma

16.30-17.05  

M.Ali GÜLCAN

 

TÜRKÇE

 

7

 

 

Pazartesi-Çarşamba

16.30-17.05  

Sezgin KONAKOĞLU

 

MATEMATİK

 

7

 

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe

16.30-17.05  

Özlem KONAK

 

FEN BİLİMLERİ.

 

7

Salı-Perşembe 16.30-17.05 Funda SÜLEYMANAĞAOĞLU
 

FEN BİLİMLERİ.

 

7

Çarşamba 16.30-17.05 İsmail BAYRAKTAR
 

SOSYAL BİL.

 

7

 

Çarşamba

16.30-17.05  

ÖZLEM AKIN

 

İNGİLİZCE

 

7

Salı-Çarşamba-Perşembe 16.30-17.05  

Yavuz SAĞLAM

 

TÜRKÇE

 

8

 

Pazartesi-Perşembe

16.30-17.05  

Sezgin KONAKOĞLU

 

MATEMATİK

 

8

 

Pazartesi-Çarşamba-Cuma

16.30-17.05  

KAYHAN ATIŞ

 

FEN BİLİMLERİ.

 

8

 

Pazartesi-Salı

16.30-17.05  

İSMAİL BAYRAKTAR

 

SOSYAL BİL.

 

8

 

Pazartesi-Salı

16.30-17.05  

ÖZLEM AKIN

 

İNGİLİZCE

 

8

Pazartesi-Salı-Cuma 16.30-17.05 Duygu ADANUR

AÇIKLAMALAR:

1.Öğrenciler,etüt bitiminde velileri tarafından  okuldan alınacaktır.

2.Etütlere katılacak öğrenciler, öğrenci, veli ve öğretmen isteği dikkate alınarak seçilecektir.

4.Yapılan tüm çalışmalar K.12 sistemine girilerek veliler bilgilendirilecektir.

 

 

 


Ansolon