31 Mayıs 2024

2023-2024 Akademik yılında TED Rönesans Koleji tarafından düzenlenen İkinci Yabancı Diller “Playback Video Clip Yarışması”

2023-2024 Akademik yılında TED Rönesans Koleji tarafından düzenlenen İkinci Yabancı Diller “Playback Video Clip Yarışması” na katılım sağlayan öğrencilerimiz Esen ÇİÇEK ve Hüsna Gül YILMAZ sertifikalarını […]
31 Mayıs 2024

Kitap okuma bilincine ve okuma alışkanlığı edinimine verdiği önemle bilinen TED Trabzon Koleji olarak Türkçe Zümresi koordinasyonunda ünlü yazar Ömür KURT’u ortaokul öğrencilerimizle bir araya getirdik.

Kitap okuma bilincine ve okuma alışkanlığı edinimine verdiği önemle bilinen TED Trabzon Koleji olarak Türkçe Zümresi koordinasyonunda ünlü yazar Ömür KURT’u ortaokul öğrencilerimizle bir araya getirdik. […]
28 Mayıs 2024

PDR Birimi tarafından 10. 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizle “Meslek Seçimi, Mesleki Değerler ve Kişilik Özellikleri İlişkisi” başlıklı seminer gerçekleştirilmiştir.

PDR Birimi tarafından 10. 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizle “Meslek Seçimi, Mesleki Değerler ve Kişilik Özellikleri İlişkisi” başlıklı seminer gerçekleştirilmiştir. Seminerde, meslek seçiminde kişilik özelliklerinin, ilgi, […]
28 Mayıs 2024

Eko okullar programı kapsamında okulumuz diyetisyeni ve yüksek gıda mühendisi tarafından Gıda İsrafı konusunda seminer gerçekleştirildi.

Eko okullar programı kapsamında okulumuz diyetisyeni ve yüksek gıda mühendisi Sümeyye Çağlar Sert tarafından Gıda İsrafı konusunda tüm ilkokul öğrencilerimize bilgilendirme yapılmıştır.
24 Mayıs 2024

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Okul sporları Yıldızlar Spor Tırmanışı Türkiye Birinciliği Müsabakaları

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Okul sporları Yıldızlar Spor Tırmanışı Türkiye Birinciliği müsabakalarında 7. sınıf öğrencimiz Bersu Başar Türkiye 6. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
24 Mayıs 2024

Lise kademesinde düzenlenen TEKNOFEST fikir yarışmasında 1. Cansu Kayaoğlu 2. Doruk Koçhan ve 3. Miraç Köksal öğrencilerimize ödülleri verilmiştir.

Lise kademesinde düzenlenen TEKNOFEST fikir yarışmasında 1. Cansu Kayaoğlu 2. Doruk Koçhan ve 3. Miraç Köksal öğrencilerimize ödülleri verilmiştir. Dereceye giren öğrencilerin fikirleri projelendirilerek TEKNOFEST yarışmasına […]