Lise ve Ortaokul Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Trabzon Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

AD SOYAD BRANŞ E-POSTA ADRESİ
M.Turgut KİBAR Lise ve Ortaokul Müdürü [email protected]
Samet DEMİR Lise Müdür Yardımcısı [email protected]
Arif ASAN Ortaokul Müdür Yardımcısı [email protected]
Fatma UZLU Rehber ve Ölçme Değerlendirme Servisi Sorumlusu [email protected]
Aygül ÇAK Psikolojik Danışman [email protected]
Barış SERT Ölçme Değerlendirme [email protected]
Metin NADİR Felsefe Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Dinçer DÜZENLİ Lise Zümre Başkanı

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

[email protected]
Çiğdem DEMİR Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni [email protected]
Sezgin KONAKOĞLU Türkçe Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Sıla CAN ERDOĞAN Türkçe Öğretmeni [email protected]
Begüm ÖZÇELİK Türkçe Öğretmeni [email protected]
Özkan DEMİR Türkçe Öğretmeni [email protected]
Refika Esin SARAÇOĞLU Tarih Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Fikrettin MURATHAN Coğrafya Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Ebru ALTUNSOY Sosyal Bilgiler Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Özlem AKIN Sosyal Bilgiler Öğretmeni [email protected]
Ömer CANDAŞ Matematik Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Tuğba AYVAZ Matematik Öğretmeni [email protected]
Özgür ÖKSÜZ Matematik Öğretmeni [email protected]
Özlem KONAK Matematik Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Dilek YILMAZ Matematik Öğretmeni [email protected]
Edanur ÇAVTEKİN Matematik Öğretmeni [email protected]
Neslihan TOSUN Matematik Öğretmeni [email protected]
Oğuz CENGİZ Matematik Öğretmeni [email protected]
Melike DİNÇER Fizik Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Berrin DİNÇ Fizik Öğretmeni [email protected]
Ebru ATAŞ YAZICI Kimya Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Elif ARSLAN Kimya Öğretmeni [email protected]
Ulviye ÇEBİ Biyoloji Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Şehriye GÜCÜKÇAVUŞ Biyoloji Öğretmeni [email protected]
Funda SÜLEYMANAĞAOĞLU Fen Bilimleri Öğretmeni [email protected]
Tuğba REİS Fen Bilimleri Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Damla POLAT Fen Bilimleri Öğretmeni [email protected]
Zeynep ÇİÇEK Yabancı Diller Bölüm Başkanı [email protected]
Leyla Döner DÜĞDÜ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Seda OKUR İngilizce Öğretmeni [email protected]
Yavuz SAĞLAM İngilizce Öğretmeni [email protected]
Muhammed Ali GÜLCAN İngilizce Öğretmeni [email protected]
Sinem KELEŞ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Aykan KAHRAMAN İngilizce Öğretmeni [email protected]
Burçin ÖZTÜRK İngilizce Öğretmeni [email protected]
Merve KILIÇ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Emma Jane GÜMRÜKÇÜ İngilizce Öğretmeni [email protected]
Mouna BELLI İngilizce Öğretmeni [email protected]
Güneş Pınar ATAMAN Almanca Öğretmeni [email protected]
Sinem BULUT Rusça Öğretmeni [email protected]
Ali Kemal KARAMAN Beden Eğitimi Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Dudu Tuğçe ÇELİK Beden Eğitimi Öğretmeni [email protected]
Derya PAKEL Görsel Sanatlar Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Burcu TOPAL Bilişim Teknolojileri Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Sezer MELEK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni [email protected]
Aytekin BİRİNCİ Müzik Öğretmeni / Zümre Başkanı [email protected]
Yakup AKGÜN

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Ortaokul Zümre Başkanı

[email protected]
Atatürk

Ansolon