![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/el.jpg)
DÜNYA EL YIKAMA GÜNÜ(15 EKİM)
15 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0225.jpg)
4. Sınıf Öğrencilerimizin Dünyamız ve Gezegenler Ünitesi Proje Çalışmaları
17 Ekim 2018![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/WhatsApp-Image-2018-10-10-at-19.44.03-1024x480.jpeg)
Türk Eğitim Derneği ve Kanada Nova Scotia Eğitim Bakanlığı arasında, 2012 yılında imzalanan akademik ortaklık anlaşması kapsamında okulumuzda Kanada değişim programları yürütülmektedir.
Kanada değişim programları 7 ve 8. sınıf düzeyinde akademik ay (1 Eylül -1 Ekim), 9 ve 10. sınıf düzeyinde akademik ay (1 Eylül – 1 Ekim), akademik dönem (2. dönem) ve akademik yıl programları şeklinde uygulanmaktadır.
Program sorumlusu Gülten SEVİMLİ, 7, 8, 9 ve 10. sınıf öğrencilerimize ve velilerimize bilgi vermek amacıyla 15.10.2018 Pazartesi günü okulumuza gelmiş ve tanıtım toplantısı yapmıştır.
Programa 2017-2018 eğitim öğretim yılında başvurarak eylül – ekim aylarında Kanada’da bulunan Bilge Tuana ÇELİK ve Sude Su ŞAHİN adlı öğrencilerimiz de tanıtım toplantısında deneyimlerini arkadaşlarıyla ve velilerimizle paylaşmışlardır.