![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_5367.jpg)
“BİSİKLET TAMİRCİSİ” ADLI OYUN OKULUMUZDA SERGİLENDİ
3 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/WhatsApp-Image-2019-05-06-at-08.17.51.jpeg)
LGS ÖNCESİ MORAL KAHVALTISI
6 Mayıs 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/2-1024x480.jpg)
Okulumuzun Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Niyazi AKDAŞ ile birlikte İlkokul Müdürümüz Sayın Burcu GÜLSOY, Ortaokul ve Lise Müdürümüz Sayın Turgut KİBAR, İdari Müdürümüz Sayın Seza MELEK; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Murat ZORLUOĞLU’nu ve Trabzon Emniyet Müdürü Sayın Orhan ÇEVİK’i ziyarette bulundular.