![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/55910172_2380660642220431_1843908092434055168_o.jpg)
İlimizde düzenlenen okullar arası cimnastik müsabakalarında okulumuz Minik B kız cimnastik takımımız il 4.sü, Minik A kız cimnastik takımımız il 3.sü olmuştur.
30 Mart 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-02-at-08.50.46-1.jpeg)
27 Mart Kütüphane Haftası kapsamında öğrencilerimiz İl Halk Kütüphanesine gezi gerçekleştirdiler.
2 Nisan 2019![](https://www.tedtrabzon.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/55594347_2380408005579028_419098600891482112_o-1080x480.jpg)
Tam Eğitim Bursu sınavı okulumuzda uygulandı. Türkiye genelinde 190 öğrenciye verilecek burs için öğrenci ve veliler erken saatlerden itibaren okulumuza gelerek 10.00’daki sınav saatini beklediler. 9.30 itibariyle sınav salonlarına alınan öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu.