Okul Sporları Federasyonunu Türkiye Birinciliği Yıldız Kızlar Tenis Müsabakası13 Haziran 2023Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Minik Erkekler Serbest Bayrak Yarışı15 Haziran 2023 Ana sınıfı öğrencileri muhteşem gösterileriyle eğitim-öğretim dönemini mutlu bir şekilde tamamladılar. İlgili Haberler28 Haziran 2024LGS BAŞARI BURSU İLE ŞİMDİ TED ZAMANI !Devamı14 Haziran 2024Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, okulumuza ziyarette bulundu.Devamı14 Haziran 2024Liseye Merhaba TöreniDevamı